e-Škola Međunarodna Eko-škola

Djelatnici škole

Trenutno je, u školskoj godini 2019./2020., u našoj školi zaposleno 49 djelatnika, od kojih nekolicina radi na dvije škole. Nastava je u potpunosti stručno zastupljena.

Ravnateljica: Sonja Huzjak

Razredna nastava:
Natalija Mihalić (1.a), Snježana Lakuš (2.a), Melita Bačani (2.b), Anita Pretković (3.a), Anita Krušec (4.a), Sabina Lončarić (4.b), Nevenka Matijačić (engleski jezik - rano učenje), Kristina Melnjak (njemački jezik - rano učenje), Roman Fučkar (vjeronauk).

Predmetna nastava:
Spomenka Struški (hrvatski jezik), Danijela Špoljarić (hrvatski jezik), Tena Glavak i Tanja Grgetić (glazbena kultura), Sonja Đurkin (likovna kultura), Lucija Katančić (engleski jezik), Karla Šemiga (engleski jezik), Lana Hutinski (njemački jezik), Ivana Golenja Šmitlehner (matematika), Tomislav Varga (matematika), Biserka Talan (priroda, kemija i biologija), Melita Bontek (priroda), Snežana Gabaj (geografija), Vedrana Tropšek (geografija), Ivana Pačko Horvat (tehnička kultura, fizika), Aleksandra Kmetić (povijest), Sanja Pirc (povijest), Davor Vuk (TZK), Dragan Lukić (informatika), Dubravka Červek (vjeronauk), Maja Matko Ešpić (njemački jezik).

Stručni suradnici:
Martina Kolarić (defektolog), Goran Živković (pedagog), Tatjana Hudj (psiholog), Ljiljana Šarec (knjižničarka).

Administrativno i tehničko osoblje:
Lana Brlek (tajnica), Ružica Špoljarić (računovođa), Zdravko Magdić (ložač / domar), Klaudija Sinković (kuharica), Brankica Šestak (kuharica), Zrinka Bobetić (spremačica), Silvija Stunjek (spremačica), Mateja Vuk (spremačica), Snježana Šmrček (spremačica).

Naslovnica | O nama | Djelatnici | Razredi | Događanja | Aktivnosti | Učenička zadruga | Školski list | Dokumenti | Projekti | Općina Martijanec | Foto galerija

Stranica je zadnji put ažurirana 27/09/19