e-Škola Međunarodna Eko-škola

Djelatnici škole

Trenutno je, u školskoj godini 2018./2019., u našoj školi zaposleno 49 djelatnika, od kojih nekolicina radi na dvije škole. Nastava je u potpunosti stručno zastupljena.

Ravnateljica: Sonja Huzjak

Razredna nastava:
Snježana Lakuš (1.a), Melita Bačani (1.b), Anita Pretković (2.a), Anita Krušec (3.a), Sabina Lončarić (3.b), Maja Ploh (4.a), Natalija Mihalić (4.b), Nevenka Matijačić (engleski jezik - rano učenje), Julia Prelog (njemački jezik - rano učenje), Roman Fučkar (vjeronauk).

Predmetna nastava:
Spomenka Struški (hrvatski jezik), Danijela Špoljarić (hrvatski jezik), Tena Glavak (glazbena kultura), Sonja Đurkin (likovna kultura), Lucija Katančić (engleski jezik), Lana Hutinski (njemački jezik), Ivana Golenja Šmitlehner (matematika), Tomislav Varga (matematika), Biserka Talan (priroda, kemija i biologija), Bontek Melita (priroda), Snežana Gabaj (geografija), Vedrana Tropšek (geografija), Ivana Pačko Horvat (tehnička kultura, fizika), Aleksandra Kmetić (povijest), Sanja Pirc (povijest), Tena Glavak (glazbena kultura), Davor Vuk (TZK), Dragan Lukić (informatika), Dubravka Červek (vjeronauk), Patricija Šimunić (njemački jezik).

Stručni suradnici:
Martina Kolarić (defektolog), Goran Živković (pedagog), Ljiljana Šarec (knjižničarka).

Administrativno i tehničko osoblje:
Danijela Poštenik (tajnica), Ružica Špoljarić (računovođa), Zdravko Magdić (ložač / domar), Klaudija Sinković (kuharica), Brankica Šestak (kuharica), Zrinka Bobetić (spremačica), Vinko Kvakić (spremač), Silvija Stunjek (spremačica), Mateja Vuk (spremačica), Snježana Šmrček (spremačica).

Naslovnica | O nama | Djelatnici | Razredi | Događanja | Aktivnosti | Učenička zadruga | Školski list | Dokumenti | Projekti | Općina Martijanec | Foto galerija

Stranica je zadnji put ažurirana 27/09/18