MEĐUNARODNA EKO-ŠKOLA

Djelatnici škole

Trenutno je, u školskoj godini 2016./2017., u našoj školi zaposleno 49 djelatnika, od kojih nekolicina radi na dvije škole. Nastava je u potpunosti stručno zastupljena.

Ravnateljica: Sonja Huzjak

Razredna nastava:
Anita Krušec (1.a), Sabina Lončarić (2.b), Tanja Grgetić (2.a), Natalija Mihalić (2.b), Snježana Lakuš (3.a), Melita Bačani (3.b), Draženka Bunčić (4.a),  Anita Pretković (4.b),  Julija Siročić (engleski jezik - rano učenje), Julia Prelog (njemački jezik - rano učenje), Roman Fučkar (vjeronauk).

Predmetna nastava:
Spomenka Struški (hrvatski jezik), Danijela Špoljarić (hrvatski jezik), Tena Glavak (glazbena kultura), Sonja Đurkin (likovna kultura), Irena Vugrinec Stepančić (engleski jezik), Lana Hutinski (njemački jezik),  Ivana Golenja Šmitlehner (matematika), Tomislav Varga (matematika), Biserka Talan (priroda, kemija i biologija), Bontek Melita (priroda), Snežana Gabaj (geografija), Vedrana Tropšek (geografija), Ivana Pačko Horvat (tehnička kultura), Aleksandra Kmetić (povijest), Sanja Pirc (povijest), Tena Glavak (glazbena kultura), Davor Vuk (TZK), Dragan Lukić (informatika), Dubravka Červek (vjeronauk), Boris Tonc (fizika).

Stručni suradnici:
Martina Kolarić (defektolog), Goran Živković (pedagog), Ljiljana Šarec (knjižničarka).

Administrativno i tehničko osoblje:
Danijela Poštenik (tajnica), Ružica Špoljarić (računovođa), Zdravko Magdić (ložač / domar), Klaudija Sinković (kuharica), Brankica Šestak (kuharica), Zrinka Bobetić (spremačica), Vinko Kvakić (spremač), Silvija Stunjek (spremačica), Mateja Vuk (spremačica), Snježana Šmrček (spremačica).

Naslovnica | O nama | Djelatnici | Razredi | Događanja | Aktivnosti | Učenička zadruga | Školski list | Dokumenti | Općina Martijanec | Foto galerija

Stranica je zadnji put ažurirana 25/01/17